ÇİĞ KÖFTE DÜKKANI AÇMAK İSTEYENLERİN AKLINA TAKILAN BAŞLICA SORULAR

Çiğ köfte dükkânı açmak istiyorsunuz, güzel bir yer buldunuz fakat aklınıza takılan bazı sorular var. Aklınıza takılan sorulara vermiş olduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetiyle cevaplar bulabilirisiniz. İsotto Çiğköfte  Evi Franchise bayilik almak isteyen müşterilerimizin aklına takılan bazı soruları sizin için derledik. Bu yanıtların dışında aklınıza takılacak olan diğer soruları bize sorabilirsiniz.

İSOTTO ÇİĞKÖFTE EVİ ÜRÜNLERİ DİĞERLERİNDEN NEDEN FARKLIDIR?
Çiğ köftelerde kullandığımız baharatlar, salçalar ve bulgurlar özenle seçilmektedir. Kaliteli hasatların yapıldığı yerlerden en taze ve sağlıklı ürünleri almaktayız. Bulyon, MSG (Monosodyum glutamat), koruyucu ve kıvam arttırıcı gibi malzemeler çiğ köftelerimizde kesinlikle kullanılmamaktadır. Yüzde yüz doğal olan ürünlerimiz müşterilerimizin damak tadına ve sağlığına hitap etmektedir. Üretim alanlarımız Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca sürekli olarak denetlenerek en yüksek dereceyle onay almaktadır. Aynı zamanda müşterilerimize hitap edecek olan mağaza mekânlarımızın tasarımlarının modern ve ferah koşullarda olmasına dikkat ediyoruz.

Ücretsiz bayiliğin avantajları nelerdir?
İsotto Çiğköfte size ücretsiz bayilik vererek sizden bayilik bedeli almamaktadır. Bu şekilde ek bir masraftan kurtulmuş olursunuz. Size kalan tek şey dükkânınızda bulunacak olan bütün demirbaşları ve tabelaları almak olacak.

Bayi Kurulumu İçin Ne kadar Beklemem Gerekiyor?
Bayileriniz uzman ekiplerimiz tarafından 7 gün ile en fazla 15 gün içerisinde hazır hale getirilmektedir.

Açılan bayilere çiğ köfte ve satış konusunda ne tür destekler sunmaktasınız?
İsotto Çiğköfte’nin uzman kadrosu size çiğ köfte ve sağlık konusunda eğitim vermektedir. İnsan sağlığını ön plana alarak satış yapmanın inceliklerini anlatmaktadır.

İsotto Çiğköfte Evi'nin ürünleri dükkânıma nasıl ulaşacak?
İsotto Çiğköfte Evi Ürünleri şirketimize ait soğutuculu özel araçlarla ve kargo şirketleri ile size sağlık kuralları çerçevesinde ulaşmaktadır.

Ürünlerin saklama koşulları ve ömürleri ne kadardır?
Çiğ köfteleri artı 4 derecede 4 gün boyunca çiğ köfte dolaplarında saklayabilirsiniz. Açıldıktan sonra tezgâha konan ürünler 2 gün içerisinde tüketilmektedir.

Ürünler bana ulaştıktan sonra vakumlu halde kaç gün bekletebilirim?
Vakumlu halde ürünleri üretim tarihinden itibaren en fazla 4 gün bekletebilirsiniz. Vakumlu poşet açıldıktan sonra 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.

İsotto Çiğköfte bayisi olduğumda dükkânımda yan ürünler de satabilir miyim?
Yan ürünlerle ilgili incelemeler yapıldıktan sonra genel konsepti bozmadan bu ürünleri satabilirsiniz