YATIRIMLARINIZIN KURUMSAL ŞEMSİYESİ İSOTTO ÇİĞKÖFTE EVİ

İsotto Çiğköfte Evi ürünlerinin lezzetini bütün müşterilere sunmak için Tüm Türkiye’deki il, ilçe ve AVM’lerde bayilikler vermektedir. İsotto Çiğköfte Evi katkısız olarak yüzde yüz doğal malzemelerle ürettiği ürünleri sağlıklı mekanlarda sunmaktadır. Türkiye’nin lider çiğ köfte zincirlerinden olan İsotto Çiğköfte misyonunun başına insan sağlığını ve müşteri memnuniyeti koymaktadır. Merkezdeki üretimden bayilerdeki satışa kadar ekip ruhu ve birlikte öğrenme ilkeleriyle hareket etmektedir. Ürünlerin satışa hazır olmasından müşteriye ulaşmasına kadar olan süreç raporlanarak titizlikle takip edilmektedir. Müşteri memnuniyetine ve kaliteye dayanalı anlayışıyla İsotto Çiğköfte Evi siz yatırımcıların kurumsal şemsiyesi olmaktan gurur duymaktadır.

İSOTTO ÇİĞKÖFTE EVİ TECRÜBEYE DAYALI DANIŞMANLIĞIYLA DA SİZLERİN YANINDA

İsotto Çiğköfte Evi sürekli ve doğru reklam politikasıyla işletmenizin başarı şansını artırmaktadır. Sizlere en doğru yeri seçme ve makul koşullarda kiralama konusundaki deneyimiyle de hizmet sunmaktadır. Sizlere promosyon ve reklam konusunda da destek sağlamaktadır. Aynı zamanda vermiş olduğu eğitimlerle bayilik alanların ve çalışanların performansını ve başarısını artırmaktadır. Marka sahibi olarak gücünü ve deneyimi siz girişimcilerin sermayesiyle değerlendirmektedir.

İSOTTO ÇİĞKÖFTE EVİ DOĞRU YER SEÇİMİ KONUSUNDA DA YANINIZDA

Çiğ köfte dükkânı açmak isteyen müşterilerin kafalarında oluşan en büyük soru işareti ise doğru yer seçimidir. İsotto Çiğköfte Evi'nin lezzetli ve yüzde yüz doğal olan ürünlerini müşterilerinize ancak doğru yer seçimi ile ulaştırabilirsiniz. Bu konudaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktayız. Doğru yer seçimi konusundaki bir takım önerilerimizi sizler için derledik. Bu önerilerin dışında kafanıza takılan her şeyi bizlere danışabilirsiniz

  • Çiğ köfte dükkânlarınızı mağazaların işlek ve yoğun olduğu yerlerde açmanız önemlidir. Yaya trafiğin yoğun olduğu caddeler aynı zamanda araçların durmasına izin verilen caddeler olmalıdır. Ziyaretçilerin yoğun oldu alışveriş merkezleri de tercih edilebilir
  • İsotto Çiğköfte Evi ürünlerinin ağırlıklı satışları çiğ köfte ve dürümlerden oluşmaktadır. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm satışları çok olurken, konutların yoğun olduğu yerlerde ise paket satışlar daha fazla olmaktadır. Yer seçiminde bu iki hususa da dikkat edilmelidir.
  • Çiğ Köfte dükkânınızın görünümü oldukça önemlidir. Bu yüzden vitrinleriniz ve tabelalarınızın müşterilerin algısına hitap etmesi önemlidir. Müşteriler tabelalarınızı uzaktan fark etmelidir.
  • Mağazanın büyüklüğü, su ve elektrik tesisatları, tavan ve kaldırım yüksekliği gibi koşulların fiziki şartlara uygun olması gerekmektedir.
  • Kira kontratlarınızın uzun vadeli olması işinizini rayına oturtmanız açısından önemlidir.

İYİ BİR İSOTTO ÇİĞKÖFTE EVİ İŞLETMECİSİNİN ÖZELLİKLERİ

İyi bir İsotto Çiğköfte Evi işletmecisinin bir takım özelliklere sahip olması gerekmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilecek olan işletmeci İsotto Çiğköfte Evi ürünlerini tüketicilere sorunsuz olarak ulaştıracaktır. Uygun becerilere sahip olan işletmeci her şeyden önce işinin başında duran ve onunla ilgilenen kişidir. Müşteriler sunulan lezzete alışarak dükkânlarınıza sürekli olarak gelmeye başlayacaklardır. Bu yüzden müşterilerinizin ayağını alıştırmak için ürün sohbeti yapmalısınız. Bu göstereceğiniz özel ilgi müşterilerinizin sürekli olmasını sağlayacaktır. İşletmeci aynı zamanda çalıştırdığı personeliyle özel olarak ilgilenmelidir. Bu yüzden personelle kurulan ilişki onları motive edici olmalıdır. Kırarak ve üzerek sonuç alınmayacağı için onların dilinden konuşmak gerekmektedir. Aynı zamanda personellerinde yoğun çalışma temposuna ve sağlık koşullarına ayak uydurması önemlidir. İşletmeci her şeyden önce maddi açıdan yatırımlarını karşılayabilecek güce sahip olmalıdır. İşletmeler sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır ama sizden de yeni yatırımlar bekleyecektir.