Fark Oluşturan Konsept

İsotto Çiğköfte’nin eşsiz lezzetinin yanında en büyük farkı konseptinde yatmaktadır. Her sokak başında görmeye alıştığımız çiğ köfte dükkânlarının standart ve benzer konseptlere sahip olduğunu görmekteyiz. Standartlaşan çiğ köfte dükkânları artık müşterilerin ilgisini çekmemektedir. Fakat İsotto Çiğköfte, çiğ köfte dünyasında çığır açacak bir konsepti yatırımcılarla buluşturuyor. İsotto Çiğköfte yepyeni tasarımıyla çiğ köfte tutkunlarının da beğenilerini alıyor ve yoğun ilgi görüyor.

İsotto Çiğköfte Dükkanları Sizi Evinizde Hissettirecek

İsotto Çiğköfte’nin dükkânlarının konsepti kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlayacak şekilde ev tarzı dekorasyonlardan oluşmaktadır. Çiğ Köfte tüketicilerinin alışılmış konseptlerden sıkıldığı yapılan araştırmalarda ortaya konmaktadır. Bu yüzden İsotto Çiğköfte farklı tarzda bir dekorasyonla müşterilerini kendi evlerindeymiş gibi hissettirmeyi planlıyor. Ev tarzındaki dükkân içi dekorasyon konseptlerinin ebatları yaklaşık 1 metre ile 2 metre arasında değişmektedir. İsotto Çiğköfte'den franchise almak isteyen müşteriler ev tarzındaki bu dekorasyonlardan birini seçerek dükkânlarının tasarımlarını mimari ekibimize yaptırabilirler. Dekorasyon materyalleri pratik kurulum imkanı olan hazır kalıplardan oluşmaktadır. Hazır kalıpların kullanılması maliyet açısından da büyük tasarruflar oluşturmaktadır.

Pratik, Düşük Maliyetli Ve Konforlu Tasarım

Pratik ve düşük maliyetli olan bu konseptler, İsotto Çiğköfte dükkânı açmak isteyen yatırımcılara büyük fırsatlar sunmaktadır. Her şeyden önce farklı bir konsepte sahip olan bu dükkânlar müşterilerin daha çok ilgisini çekerek müşteri sirkülasyonu oluşturmaktadır.