Belgelerimiz

İsotto Çiğköfte Evi’nin ilkelerinin başında en kaliteli ürünleri üreterek müşterilerinin sağlığını korumak gelmektedir. Tamamen hijyenik ortamlarda üretilen çiğ köfteler müşterilerin damak tadına hitap ettiği gibi, üretim sürecindeki titizlik sebebiyle de sektörde öne çıkmaktadır. İsotto Çiğköfte Evi’nin üretim alanları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve ilgili diğer kurumlar tarafından sürekli denetlenerek kontrol edilmektedir. En iyi ürünün sağlıklı üretim koşulları ile gerçekleşeceğini bilen İsotto Çiğköfte Evi bu hassasiyetini ilkelerinin başına koymaktadır. Şirketimiz ISO 9001 Kalite Belgesi ve ISO 22000:2005 Gıda güvenliği belgelerine sahiptir.

İsotto Çiğköfte Evi'nin ürünlerinde kesinlikle Bulyon, MSG koruyucu ve kıvam arttırıcı gibi katkı malzemeleri kullanılmamaktadır. Sağlık uzmanları bazı firmaların çiğ köftelere et aroması vermek için kullandıkları bulyon’un büyük tehlike saçtığı araştırmalarla ortaya koymuşlardır. Sadece merdiven altı olarak tabir edilen üretim alanlarında değil kurumsal olan birçok firma çiğ köftelerde bulyon kullanmaktadır. Çiğ köfteler bekleyen ürünler oldukları için, bulyonlar bakteri oluşumlarına yol açabilmektedir. Bu durumda tüketicilerin sağlıklarını olumsuz yönde etkilemektedir. Sektörü olumsuz etkileyen bu duruma karşı denetimlerin artırılması ve tüketicilerin bilinçlendirilmesi gerekmektedir. İçerisinde bulyon kullanılan çiğ köfteler aynı zamanda et grubuna karşı hassas olan tüketiciler tarafından da bilinmeden tüketilmektedir.

İsotto Çiğköfte Evi'nin Ürünleri Helal Gıda Sertifikasına Sahiptir.

Ürünlerimizdeki tüm hammadde ve girdiler helal gıda anlayışına uygundur. Özellikle bulyon, et suyu, aroma, koruyucu madde ve katkı maddeleri kesinlikle kullanılmamaktadır. İsotto Çiğköfte Evi'nin ürünleri, etiketinden ambalajına, hammaddesinden üretimine, paketlenmesinden depolanmasına kadar, en titiz şekilde hazırlanarak tüketime sunulur. Ürünlerimizin eşsiz lezzeti ve doğallığı bu temel prensibin sonucudur.

Gıda üretim Belgemiz:

ISO 9001 Belgesi

ISO 4500 Belgesi

Helal Gıda Belgesi

HACCP Belgesi