İsotto Çiğköfte Sizlere Karlı Bir İş Fırsatı Teklif Ediyor

Bayileri ile birlikte büyümeyi hedefleyerek, sürdürülebilir ve karlı bir iş modelini hayata geçiren İsotto Çiğköfte, bayilerinin karlılığı için yatırım aşamasından itibaren her türlü konuda destek olmaktadır. Doğru yer seçiminden, konsept uygulamalarına, eğitimden satış geliştirme danışmanlığına kadar her aşamada bayilerinin yanında yer alarak en doğru ve karlı yatırımı yapmalarını sağlamaktadır.

İsotto’nun kurumsal markasıyla başarı şansınızı daha da artıracaksınız. Üstelik İsotto Çiğköfte sizden bayilik bedeli almayarak sizleri ek bir masraftan da kurtarmış oluyor.

Bayilik ve Franchise arasındaki fark nedir?
Franchise almak İsotto Çiğköfte'nin kurumsal tabelasını asarak satış yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede bilinir bir markanın hazır müşteri potansiyeline ulaşabilir ve daha karlı bir iş yapabilirsiniz. Bayilikte ise eğer bir lokantanız ya da gıda üzerine bir dükkanınız varsa tabelamızı asmadan çiğ köftemizin satışını yapabilirsiniz. Bayi toptancıdan aldığı malı kendi adına satmaktadır. Franchise de ise isim hakkı alınan markanın çatısı altında bulunan ürünler satılmaktadır.

Bayilik Şartlarımız

İsotto Çiğköfte’nin yatırım bütçenize göre sunmuş olduğu ekonomik alternatifler sizlere karlı ve sürdürebilir iş modeli olarak geri dönmektedir. İsotto Çiğköfte sektöre yeni girecek olan düşük ve orta bütçeli yatırımcılara da esnek şartlarda iş yapabilme fırsatı sunmaktadır.

Neden İsotto Çiğköfte?

  • İsotto Çiğköfte’nin Türkiye’de bilinirliliğinin hızla artması
  • Yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı
  • Yatırımlarınızı karlı bir işe dönüştürmesi
  • Lezzetli, kaliteli ve sağlıklı ürünler
  • Temizliği ve hijyeni birinci sıraya koyan anlayışı
  • Aydınlık ve ferah mağaza konsepti
  • Sürekli eğitim ve bilgi desteği
  • Güçlü dağıtım ağı ve tanıtım gücü
  • Kurumsal altyapı ve uzman ekip

İsotto Çiğköfte Bayisi Olmak İçin Aranan Özellikler

Her şeyden önce başarılı bir yatırımcıda girişimci ruhu ve azminin bulunması gerekmektedir. İnsan yönetimi ve finansal yönetim gibi konularda bilgi birikiminize güvenmelisiniz. Tercihen başarılı bir iş geçmişine sahip olmanız aranmaktadır. Tüm iş zamanınızı İsotto Çiğköfte yönetimi için harcama isteğinizin ve imkanınızın bulunması gerekmektedir. İsotto Çiğköfte’nin tavizsiz kalite anlayışının, aynı sorumluluk bilinciyle işinize ve müşterilerimize yansıtılması en teme beklentilerimizdendir.

İsotto Çiğköfte Mağazalarının Genel Konsepti

İsotto Çiğköfte mağazaları genel tasarımlarıyla girişten itibaren insanları ferahlatan aydınlık ve şık yerlerdir. Tercihen cadde üzerinde bulunması gereken mağazaların en az 10 m2 ve üzeri olması gerekmektedir. AVM içi İsotto Çiğköfte ürünleri satışında standa göre özel tasarımlar yapılmaktadır. AVM ile stant kiralama görüşmelerinizde de yardımcı olmaktayız. Aynı şekilde AVM içerisinde mini stantlarda kurabilirsiniz. Bu mini stantlar da 1 m2 civarında olmaktadır.