Çiğ Köfte Dükkanı Ne Kadar Kazandırır?

Çiğ köfte sektörü şüphesiz dünya genelinde hızla büyüyen sektörler arasında ilk sıralarda yer alıyor. İş kurmak isteyen yatırımcıya kısa sürede net karlar elde etmelerine fırsatlar sağlıyor. Çiğ köfte kar marjı yüksek olmasının sebebini düşünmek aslına bakarsanız çokta zor olmasa gerek, üretimin çokluğu ve bununla doğrudan ilerleyen maliyet ve zahmetin diğer sektörlere göre daha az oluşu kar marjını olabildiğince yükseltmektedir. Dünya üzerinde yaklaşık 200 mağazaya yayılan sayısıyla yüzde 100 yerli çiğ köfte farklı kültürlere de yelken açmış durumda. Bu durum ileride çiğ köfte sektörünün ne denli büyüyeceğinin kanıtları arasındadır.

Kar marjı yüksek kaliteli bir çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız öncesinde kesinlikle bir marka araştırması yapmanız gerekmektedir. Kalitesinden ve lezettinden ödün vermeyen köklü markaları tercih etmek her zaman avantaj sağlayacak önemli hususlar arasındadır. Köklü marka geçmişi, özgün kalitesi ve lezeti ile İsotto Çiğköfte bu alanda yüksek kar marjı fırsatları sunuyor.
Birçok girişimcinin henüz işe başlamadan önce en merak ettikleri konular arasında elbetteki bir çiğ köfte dükkanı aylık kazanç olarak ne kadar kazınıyor sorusudur. Çiğ köfte dükkanının ne kadar kazandıracağı elbette belirli kıstaslara bağlıdır. Örneğin; Dükkanın konumu, Dükkanın metrekare büyüklüğü, Dükkanın kira ve gider oranı, Dükkanda satışını gerçekleştireceğiniz çiğ köftenin markası olarak sıralayabiliriz. Bu sıraladığımız maddelere ekleme de yapılabilir, ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus daha var o da kalitesini üstlendiğiniz çiğ köfte markasını en iyi şekilde temsil etmektir.

Bayilikler aylık net kazançları satmış oldukları çiğ köfte kg oranına göre farklılık göstermektedir. Örn; günde en az 10 KG satışta bulunan bir bayiliğin aylık net geliri oldukça iyi kârlara dönüşmektedir. Kâr marjlarını çalışan personel sayısı ve çeşitli giderler doğrudan etkileyebilmektedir. Çiğ köfteden aylık ne kadar kazanç sağlanıyor konusunu siz değerli girişimcilerimizle paylaştık, bu konu üzerinde sizlere en yüksek kar marjlarını elde etme fırsatı sunan İsotto Çiğköfte firmasının sunmuş olduğu düşük fiyatlı bayilik şartlarını değerlendirebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede kendi işinizin patronu olma şansını yakalamış olacaksınız.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın