Yeni Şubemiz Samsun Asarcık’ta Açıldı!

Tüm Türkiye'yi saran lezzetimizle Samsun'un Asarcık ilçesinde yeni şubemizle müşterilerimize hizmet vermeye başladık! Çiğ köfte markaları arasında yerimizi kalitemizle ön plana çıkarmayı hedeflediğimiz bu yolda büyümeye devam ediyoruz. İsotto Çiğköfte olarak tüm yeni iş ortaklarımıza A’dan Z’ye tam destek vererek değerli iş ortaklarımızı iş sürecine hazır hale getiriyoruz.
Disiplin ve kaliteyi vizyon edindiğimiz bu yolda yeni iş ortaklarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Çiğ Köfte Dükkanı Açmanın Maliyeti

İsotto Çiğköfte iş ortaklarına sektörde en karlı markaların arasında yer almaktadır. İsotto çiğköfte diğer firmalara göre daha ekonomik paketler ile bu sektörde ilerlemek isteyen tüm girişimcilere avantajlar sağlamaktadır.
Çiğ köfte dükkanı açmanın maliyeti olarak standart bir fiyat söylenmesi oldukça güçtür. Maliyet planlaması yapılırken bir çok şart göz önünde bulundurulur. Bu detaylar dükkanın açılacağı lokasyon,  kullanılacak teçhizat ürünleri, tema vs. fiyatları doğrudan etkiyerek değiştirmektedir. Çiğ köfte dükkanı maliyetini minimal seviyede tutmak için bu noktalarda belirleyici ve net olmanız gerekmektedir. Maliyet konusunda siz değerli girişimcileri bu konuda bilgilendirmeyi çok isteriz. Aklınıza takılan her soruyu yanıtlamaya hazırız. Dilerseniz aşağıda bulunan başvuru formundan bize ulaşabilirsiniz. 

 Çiğ Köfte Dükkanı Ne kadar Kazandırır ?

Çiğ köfte dükkanı kar marjı seçilen marka ismiyle oldukça yüksek rakamlara dönüşebilmektedir. Çiğ köfte markası satış hacimlerini etkileyecek en önemli hususlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kısaca çiğ köfte dükkanı için yüksek kar marjları elde edilmek isteniyor ise güvenilir marka güvenilir lezzet ve güvenilir hizmetle bütünleşmiş markaların seçilmesine dikkat edilmelidir.

Güvenilir kalite ve hizmetle bütünleşmiş bir markanın başında elbette İsotto Çiğköfte yer almaktadır. İsotto Çiğköfte sağlamış olduğu düşük fiyat paketleri ile girişimcilere düşük maliyetlerle yüksek karlar elde etme konusunda fırsatlar sunmaktadır. Bayilikleri için düzenlemiş olduğu destek etkinlikleri ile iş ortaklarını aylık olarak ulaşılan kotalar neticesinde belirli ödüller sağlayarak tatlı bir rekabet ve bunun da beraberinde getirdiği karlı bir iş ortamı sunmaktadır. Siz de bu ailenin bir parçası olarak karlı bir iş ortamına katılmak istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurarak bize ulaşın. Sizi konu hakkında detaylı bilgi sahibi yapalım. Kendi işinizin patronu olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı :)

İsotto Çiğköfte bayisi olmak için tıklayın