Yeni Şubemiz Mersin Erdemli ’de Açıldı!

İsotto Çiğköfte Mersin Erdemli ’de hizmete açılmıştır. Türkiye’ye hızla yayılan bayiliklerimize sunmuş olduğumuz doğal ve taze ürünler ile müşteri memnuniyetini sağlayarak markamızın günden güne büyümesine olanak sağlıyoruz. Her zaman kalite ve sunmuş olduğumuz hizmet ile anılmak işimize olan bağlılığımızı güçlendirmektedir. Hızla büyüyen firmamıza yeni katılacak bayilikleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız

Bayilik Nedir?

Bayilik, bir sektörde yönetilen markanın daha yüksek insan topluluğuna hizmet vermek, tanıtmak amaçlı kullanılan sistemdir. Bayilik marka sahibinin sahip olmuş olduğu marka ismini bir değer yeni girişimci ile paylaşması olarak da düşünülebilir.  Yani lisanslı bir markanın farklı girişimciler tarafından markanın lisans şartlarına uygun şekilde işletilmesidir. Bayilik veren firma, bayiliği üstlenecek girişimciye iş süreci alanında tüm destekleri sağlar. Bu desteğin yanında sunmuş olduğu markasına bağlı kalmak adına bayinin gerekli olan bazı unsurları kontrol altına almasını sağlar. Bu unsurları bir sözleşme vasıtasıyla resmileştirir ve gerekli ücreti lisans ücretini bayiden temin eder. İsotto Çiğköfte olarak bayiliklerimize sunmuş olduğumuz bütçe dostu fiyatlarımızla daima desteklerimizi sunmaktayız.

Çiğköfte Bayilik Fiyatları Nedir?

Her markanın farklı bir fiyat politikası mevcuttur. Bu fiyatlar tamamen markanın bilinirliği ve kalitesiyle değişiklik gösterir. Çiğ köfte sektörüne bakıldığında bir çok firma fiyatlar konusunda ücretli üst seviyelerde tutmaktadır. Biz İsotto Çiğköfte olarak  diğer markalara kıyasla her zaman girişimcilerimizi düşünerek hareket etmekten yanayız. Çünkü başarıya giden bu yolda daima empati duygusu ile iç içe olduk. Kapılarımızı çiğ köfte sektörü üzerinde hayalleri olan tüm yeni girişimcilere açmanın mutluluğu içerisindeyiz. Küçük meblağlarla işinizin sahibi olabileceğiniz çiğ köfte bayiliği için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurun. Gerekli tüm iş süreci için sizleri detaylı bir şekilde bilgi sahibi yapalım.  Unutmayın! başarı daima zorluklar çekerek ulaşılacak bir durum değildir. Bazen sadece bir tutam arzu ve azim gerekli tüm başarıyı ayaklarınıza kendiliğinden getirecektir.

İsotto Çiğköfte bayisi olmak için tıklayın