Yeni Şubemiz İzmir Ödemiş'te Açıldı!

İsotto Çiğköfte  İzmir Ödemiş'te hizmete girmiştir. İzmir'in Ödemiş ilçesinde faaliyette açılan yeni şubemizle markamızı tüm Türkiye'ye duyurmaya devam ediyoruz. İsotto Çiğköfte ailesi olarak her yeni girişimcinin kısa sürede kar marjı elde etmelerini sağlayarak iş süreci boyunca tüm desteklerimizi sağlıyoruz. Disiplin, kalite ve desteği vizyon edindiğimiz bu yolda yeni iş ortaklarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Çiğ Köfte Bayilik

İsotto Çiğköfte tüm Türkiye'de hızla yayılan şubeleri ile girişimcilerine birlikte büyüme imkanı sağlayarak çiğ köfteci sektöründe diğer markaların arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bayilerine sağlamış olduğu desteği kısa sürede karlı bir iş fırsatına dönüştürmektedir. Bayilikler için en önemli hususlardan biri seçimlerini doğru ve kaliteli bir markadan yana kullanmalarıdır. Çünkü doğru bir marka seçimi başarıyı yakalayacak en önemli etkenler arasındadır.

Çiğ köfte bayilik maliyet konusunda diğer sektörlere kıyasla daha ulaşılabilir rakamlara sahiptir. Düşük bir yatırım fonu ile yüksek kazançlar elde etme çiğ köfte sektöründe oldukça sıradan bir durum halini almıştır. Önemli bir iş fırsatı sunan çiğ köfte her girişimciye hayallerini gerçekleştirme konusunda imkan sağlamaktadır.

Çiğ köfteci bayilikleri sunan İsotto Çiğköfte tüm bayiliklerine iş süreci ve bayiliklerin açılması konusunda A’dan Z’ye tüm desteği sağlamaktadır. 
Sizde kısa sürede yüksek karlar elde etmek istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurarak en net bilgilere ulaşın.  Kendi işinizin patronu olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı :)

İsotto Çiğköfte bayisi olmak için tıklayın