Yeni Şubemiz Ankara Keçiören’de Açıldı!

Türkiye geneline yeni şubeler açmaya devam ediyoruz. İsotto Çiğköfte bayimizi Ankara'nın Keçiören ilçesinde faaliyette açtık. Çok sayıdaki bayiliklerimize sunmuş olduğumuz tamamen doğal ve taze ürünler ile müşteri memnuniyetini sağlamak birincil hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Çiğ Köfte Bayilik

Her ticari sektörde olduğu gibi çiğ köfte bayilik açarken de doğru marka seçimi en önemli noktalar arasındadır. Marka seçiminin hemen ardından gelen bir diğer önemli nokta ise iyi bir lokasyonda hizmet vermektir. Bu iki önemli noktanın sağlanması durumunda bizce başarınıza engel olacak hiçbir durum yoktur. Gerisi tamamen başarı için sarf etmiş olduğunuz gayrete bağlıdır.

Neden İsotto Çiğköfte’yi Seçmeliyim ?

İsotto Çiğköfte ekibi olarak yeni bayiliklerimiz için gerekli analizleri yapar iş ortaklarımıza gerekli destekleri sağlamak adına her konuda danışmanlık yaparak arka planda kesintisiz ve sürdürülebilir kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Erişilebilir fiyat politikası ile çiğ köfte dükkanı açmak isteyen yeni iş ortaklarımıza uygun bütçe fiyatları ve yüksek kar marjı oranları ile avantaj sağlıyoruz. Lezzet ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize ulaşarak günden güne bayiliklerimizle büyümeye devam ediyoruz. En çok satılan çiğ köfte markası olmayı hedeflediğimiz bu yolda yeni bayiliklerimizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.  Sizde hayalinizdeki çiğ köfte dükkanına kolayca sahip olmak istiyorsanız hemen sayfamız üzerinden başvuru formunu doldurarak veya 0216 592 9723 nolu numaradan kolayca bize ulaşarak kolayca işinizin patronu olma fırsatını yakalayın. 

İsotto Çiğköfte bayisi olmak için tıklayın