Yeni Şubemiz Amasya Merkez’de Açıldı!

Günden güne büyüyen firmamıza bir yeni bayi daha açarak Amasya'nın en işlek bölgesi merkezinde yerimizi aldık. Tüm bayilerimize sunduğumuz tamamen doğal ve taze ürünler ve iş ortaklarımıza her konuda sağlamış olduğumuz danışmanlık hizmetimizle disiplin ve kalitemizden ödün vermeden yola devam ediyoruz. Türkiye genelinde çiğ köfte firmaları arasında kalite, lezzet ve hizmetimizle ön plana çıkmaya kararlıyız. 

Ücretsiz Çiğ köfte Bayilik

Türkiyenin lider Çiğ Köfte markası vizyonuyla çıkmış olduğumuz bu yolda günden güne yeni iş ortaklarımızla büyümeye devam ediyoruz. Ücretsiz çiğ köfte bayilik işinin patronu olmak isteyen her girişimcinin uğrak noktası olması gereken kaçırılmaz bir fırsattır. İsotto çiğköfte ailesi olarak amacımız aramıza katılan her yeni iş ortağımıza oldukça makul fiyatlarla kendi işinin sahibi yapmaktır. Yıllardır süregelen tecrübemiz ile siz değerli girişimcilerimizin isteklerini dinliyor ve olası her durumu değerlendirerek hep birlikte huzur ve bereketli bir çalışma ortamını oluşturmak adına işimizin ve markamızın arkasında durarak sevgi ve saygıyla işimizi icra ediyoruz. 
Sizde kısa sürede makul fiyatlarla işinizin patronu olmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Sizleri iş süreci hakkında A'dan Z’ye bilgilendiriyoruz. Süreç boyunca kafanıza takılan her soruyu yanıtlıyoruz. İsotto ailemize katılmak için başvuru formunu doldurun biz sizi arayalım.

İsotto Çiğköfte bayisi olmak için tıklayın