İsotto Çiğköfte Kocaeli İzmit’te Açıldı!

İsotto Çiğköfte Kocaeli İzmit’te hizmete açılmıştır. Günden güne güne artan bayilik sayısıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmaya başlayan İsotto avantajlı bayilik fırsatlarıyla girişimcilere destek oluyor. Kalitesi ve hizmetiyle kendisini diğer çiğ köfte markalarından ayıran İsotto cazip bayilik teklifleriyle yeni girişimcileri aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını dile getiriyor.

Türkiye’de en çok tercih edilen lezzetlerin başında çiğ köfte yer alıyor. Bunun başlıca sebebi hem pratik bir yiyecek olması hem de günün her anında aç veya tokken de tüketilebilir olmasıdır. Tüketimin çok fazla olması pek çok girişimciye ekmek kapısı olarak avantajlı bir iş koluna dönüştürüyor.

Düşük sermayeyle bir iş sahibi olma imkanı sunan çiğ köfte bayiliği yüksek karlılık elde edilmesine olanak sağlıyor. Tabii bu kazancı etkileyecek en önemli unsurlardan biri de çiğ köftenin sahip olduğu marka olarak beliriyor. Lezzet ve başarısıyla kendisini ortaya çıkarmış olan İsotto Çiğköfte bu noktada girişimcilerin tercih edebilecekleri en iyi çiğ köfte markaları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Yalnızca ticari amaçlar dışında bayiliklerine gerekli tüm desteği sunan İsotto tüm Türkiye’de temsil ettiği ismin hakkını vererek daima daha iyi olması adına çalışmalarını sürdürüyor.

İsotto Çiğköfte Bayiliği Almanın Şartları Nelerdir?

Her çiğ köfte markasının belirlemiş olduğu farklı şartlar bulunmaktadır. Bayilik veren ve girişimcileri hiç zora sokmadan en kolay şekilde iş sahibi olmalarını sağlayan markaların başında İsotto Çiğköfte gelmektedir. Özellikle müşterilerinden lezzet olarak tam puan alan İsotto fabrikasyon lezzetten kaçınarak daha doğal malzemelerle yöresel lezzet kültürünü muhafaza ederek marka isminin günden güne lezzetiyle ön plana çıkması için çalışıyor.

Çiğ köfte sektöründe kendisini sürekli geliştirmekte olan İsotto Çiğköfte yeni bayiliklerine A’dan Z’ye tüm iş sürecinde desteğini eksik etmiyor. Disiplinin, azmin ve müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen İsotto yeni girişimci adaylarında bu kriterlere uyum sağlamasını istiyor.
Girişimcilerine oldukça düşük fiyatlarla işinin sahibi yapan İsotto Çiğköfte ile Çiğköfte bayilik fiyatları hakkında gerekli tüm bilgi ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. Kendi işinin patronu olmak artık çok kolay!

Bayilik Bilgi Formu İçin Tıklayın