Franchise Veren Firmalar- İsotto Çiğköfte 2021

Franchise, bir markanın sahip olduğu kurumsal markanın belirli şartları ile bağımız yatırımcılarına kurumsal markasını kullandırabilir olmasıdır. Günümüzde adını sıkça duyuran İsotto Çiğköfte lezzeti ve kalitesi ile her geçen gün franchise sayısını arttırıyor.  Franchise veren firmalar arasında diğer firmalara kıyasla daha uygun fiyatlarla girişimcilerine destek veren İsotto tüm girişimcilerine çeşitli avantajlar sağlayarak uygun bütçesiyle adını geleceğe yazmayı hedefliyor. 

Franchise almak İsotto Çiğköfte'nin kurumsal tabelasını asarak satış yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede kalitesiyle tanınan İsotto’nun hazır müşteri potansiyeline ulaşarak daha karlı bir iş yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kendi işinizin patronu olma fırsatını ayağınıza getiren isotto girişimcilerine yer seçiminden makul fiyatlarda kiralama konusundaki deneyimi ve promosyon, reklam konusunda da kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 

 Bayilik veren firmalar arasında uygun fiyatları ile tercih edilen İsotto Çiğköfte sektörde hizmet verip aynı zamanda çiğ köfte satışı yapmak isteyen girişimcilere de bayilik adı altında kaliteli hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğu ekonomik alternatifler ile girişimcilere tam destek veren İsotto bu alanda bayiliklerinden beklediği en önemli değerlerden biri yatırımcıda girişimci ruhu ve azminin bulunmasıdır. Bu aşamadan sonra yapılması gereken tek adım isotto çiğköfte ile anlaşarak iş akış rotası oluşturmak. Bu adımdan sonra gerek alınacak eğitimden gerekse dükkan içerisinde kullanılacak teçhizatlara kadar isotto tarafından siz değerli girişimciler için en iyi şekilde hallediliyor. Bu sağlanan avantajları en iyi şekilde değerlendirmek de satıcıya kalıyor. Satıcı dükkan içerisinde müşteriye sunmuş olduğu hizmet “Müşteri her zaman haklıdır” politikasına öncelik tanımalıdır. Aynı zamanda dükkan içerisinde de hijyen kurallarına da oldukça dikkat edilmelidir. Hijyenin, kalitenin ve hizmetin bir arada olduğu bir çiğ köfte bayilik müşterilerin her zaman uğrak noktası olacak ve satıcısına karlı kazançlar sağlayacaktır. Satışlarının başına insan sağlığını ve müşteri memnuniyeti koyan İsotto Çiğköfte sektörde her zaman en değerli marka olmayı kendisine vizyon edinmiştir. Sizde uygun fiyatlarla işinizin patronu olmak istiyorsanız sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek franchise hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Franchise Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın.