Covid-19 Sürecinde Çiğ Köfte Bayiliği Almak

Pandemi süreci gıda sektörünü nasıl etkiliyor?

Koronavirüs(Covid-19) sürecinde Sağlık Bakanlığı’nın ve alanında uzman kişilerin #EvdeKal uyarılarıyla kendini evlere kapatıp izole eden vatandaşlar belirli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla dijital dünyaya yöneldi. Hayat birçok insan için artık dijital dünyada ihtiyaç giderilmeye dönüştü. Dijital dünyada yaşanan bu yoğunluk elbette bazı sektörlere oldukça fayda sağlamış durumda.

Yaşanan kısıtlamalar sebebiyle pek çok restoran zor zamanlar yaşarken, bu durumda daha hızlı büyüyen restoranlar da göze çarpıyor. Özellikle yeme-içme sektöründe paket servislere dönüşen hizmetler sipariş yoğunluğunu artırıyor. Müşteriler tarafından dijital ortamda verilen siparişler telefonla ya da dijital uygulamalar üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Çiğ köfteci bayilikleri de covid-19 sürecinde en çok paket servis siparişi alan yeme-içme sektörleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Lezzet olarak her kesimden insanın vazgeçilmezleri arasında yer alan çiğ köfte günün her anında sevenleri tarafından sipariş ediliyor.

Pandemi Döneminde Çiğ Köfte Bayiliği Karlı Mı?

En çok merak edilen sorulardan biri ise; covid-19 pandemi sürecinde çiğköfte bayiliğinin hala karlı olup olmadığı. Pandemi öncesi dönemde ana cadde üzeri ve büyük metrekareli dükkanların satış potansiyeli daha yüksekken, yeni dönemde yoğun nüfusa sahip mahallelerde düşük kiralı dükkan sahiplernin satışlarını arttırdığı gözlemleniyor. Kısaca yeni dönemde daha fazla paket servis imkanı sunan, düşük maliyetlerle yoğun paket servis yapabilen bayiler için çiğ köfte dükkanları hala karlı bir yatırım. 

Gelişen ve değişmek zorunda kalan dijital ortamlar artık bayiliklere 24 saat hizmet verme imkanı sağlıyor üstelik aynı anda birden fazla müşteriye hizmet vermeyi de beraberinde getiriyor. Bu hizmetin sağlanması için gereken tek koşul ise motorlu kurye sayısını artırmak. Çiğ köfte bayiliklerin birçoğu anlaşmalı oldukları gel al servisleriyle birlikte çalışıyor. Hal böyle olunca kurye hizmetini de gel al servislerinden almış oluyorlar. Bu durum bayiliklerin kısa sürede çok daha fazla müşteriye ulaşmasına fırsat sağlıyor. 

Bu doğrultuda Covid-19 sürecinde ne dükkanı açsam diye çok da uzaklara gitmemek gerek. Kazançlı kar oranlarına sahip çiğ köfte bayiliği açmak oldukça mantıklı bir davranış olacaktır. Dijital ortamlarda yeme-içme sektöründe ki artış gün geçtikte artmaya devam edecek ve işletmesini dijital ortama taşıyan bayilikler bunun ne denli iyi bir karar olduğunu önümüzdeki zamanlarda elde etmiş oldukları yüksek kar oranlarıyla daha iyi anlamış olacaklar. 

Covid-19 sürecinde de girişimcilerine oldukça düşük fiyatlarla işinin sahibi yapan İsotto Çiğköfte sektöründe öncü isimler arasında yer almaktadır. İş ortaklarına sunmuş olduğu en uygun fiyat politikasıyla yeni iş ortaklarının da iş kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurarak İsotto’nun Çiğköfte bayilik fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bayilik Bilgi Formu İçin Tıklayın