Çiğ Köfte Dükkanı Açmanın Maliyeti Nedir?

Çiğ Köfte dükkanı açacak girişimcilerin akıllarına en çok takılan sorulardan bir tanesi de maliyet konusudur. Bu yalnızca çiğ köfteye özel bir durum değildir tüm sektörlerde de merak edilen konular arasındadır. Çiğ Köfte dükkanı maliyeti olarak sizlere yaklaşık olarak değerler vereceğiz ancak şunu unutmamak gerekir, gelişen ve değişen toplumumuzda hiçbir şeyin sabit kalmadığı gibi bu fiyatlarda üç aşağı beş yukarı değişiklik gösterebilir. Çiğ Köfte sektöründe bulunan tüm dükkanlara bir göz gezdirdiğimiz de aslında hemen hemen hepsinin metrekare olarak aynı ölçülerde olduğunu söyleyebiliriz, yani çoğu çiğ köfte dükkanı 15-20 metrekare civarına sahip olabiliyor. 15-20 metrekare civarında bir çiğ köfte dükkanının kolaylıkla satışlarını gerçekleştirecek bir ortama sahiptir. Bu metrekare oranlarında rahatlıkla satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz için bu kriter bile dükkan açılış maliyetini en aza indirgemenizi sağlıyor. En önemli  maliyetler arasında olan dükkan metrekaresini hallettikten hemen sonra geriye kalan diğer maliyet oranlarını şu şekilde sıralayalım.

Çiğ Köfteci Dükkan Açma Maliyeti 2021

  • Çiğ Köfte dükkanı içerisinde dürüm hazırlama,sarma işleriniz için bir tezgahın olması gerekmektedir.(Tezgah uzunluğu en az 1 metre civarında olmalıdır.)
  • Dükkan içerisinde aynı anda en az 4-5 kişiyi ağırlamanız gerektiğinden Masa ve Sandalye ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir.
  • Dükkan içerisinde kullanılacak çatal,bıçak, ihtiyaçlarının giderilmesi gerekir.
  • Dükkan içerisine; Klima, Televizyon gibi isteğe bağlı cihaz tercihlerinde bulunabilirsiniz.
  • Çiğ Köfte Dükkanı içerisinde belirli tadilatlar, görseller ve aksesuarlarla dükkanı daha çekici göstermeniz oldukça önemli adımlar arasındadır.
  • Her sektör gibi dükkan açarken gerekli resmi açılış masraflarını halletmeniz gerekmektedir.(vergi dairesi harcı, dükkan için çalışma ruhsatı vs.)
  • Çiğ Köfte dükkanı sahibine verilecek olan bir depozito veya ön bir kira ödemesi yapılması gerekebilir.

Bu sıralamış olduğumuz maddeleri dükkanın lokasyonu, metrekaresi doğrudan değiştirmektedir. Bu sırlama maliyet listesine göre 2021 çiğ köfteci açma maliyeti olarak verebileceğimiz en güncel yaklaşık tahmini fiyat toplamı 12 bin ila 15 bin arasında farklılık göstermektedir. Gördüğünüz gibi çiğ köfte dükkanı açma maliyetleri diğer sektörlere kıyasla olabildiğince düşük maliyetlere sahiptir. İsotto Çiğköfte ailesi ile büyümek isteyen tüm girişimcilerinden çiğ köfte franchise kurulum ücreti almayarak en kaliteli çiğ köfte markasını değerli girişimci kobiler ile ücretsiz bir şekilde paylaşma imkanı sağlıyor. Çiğ köfte kurulum paketi konusunu oldukça merak eden girişimcileri “İsotto Çiğköfte ailesi olarak bu ücretten tenzil ettiğimizi belirtmek isteriz” Çiğ köfte sektöründe ilerlemek isteyen girişimciler İsotto Çiğköfte sayesinde oldukça uygun maliyetlerle kendi işlerinin sahibi olabileceklerdir. Çiğ köfte bayilik detaylı bilgisi için firmamız İsotto Çiğköfte ile hemen irtibata geçip konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Daha fazla bilgi almak için tıklayın