Çiğ Köfte Dükkanı Açmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? 2021

İş kurmak isteyen her bir girişimciye çiğ köfteci açmak en karlı önerimiz olacaktır. Çiğ Köfte dükkanı diğer sektörlerle kıyaslandığında hem kısa sürede daha karlı hem de daha az maliyetle iş kurulmasını sağlar. Dekoratif ve göze hitap eden bir çiğ köfte dükkanı ile çok para kazanabilir ve yüksek kar marjı elde edebilirsiniz. Çiğ köfte dükkanını açmak için iki ayrı yol izleyebilirsiniz. Birinci yol sıfırdan bir marka ile sektöre girmeniz ki bu pek tercih edilen bir yol değildir. İkinci yol olarak da bayilik veren firmalar ile anlaşarak çiğ köfte dükkanınızı açabilirsiniz. Tabi bayilik alınacak her firmanın belirlediği bir isim bedeli ve kar oranından pay istemeden makul fiyatlarda bayilik sunmaktadırlar. Çiğ köfte dükkanı için devlet tarafından destekler de bulunmaktadır. Kendi işinizin patronu olmak için KOSGEB’den yararlanabilirsiniz.

Çiğ Köfte Dükkanı Açmak Neden Bu Kadar Kazançlıdır?

Her girişimci başlayacağı sektörde işe başlamadan önce emin adımlarla ilerlemek ister. Zaten doğru olan da budur. Doğru olan yatırımın uyumlu olacağı sektör üzerinden ilerlemesidir. Yani kısaca mantıklı sektöre doğru yatırımı yapmanızdır. İşte bahsettiğimiz bu şartlarda tam çiğ köfte dükkanı açmak sektörüne uygundur. Çiğ köfte dükkanlarının çoğalmasıyla birlikte geleneksel bir lezzet halini almıştır. Bu büyüme beraberinde girişimcileri de tetiklemiş ve Türkiye'nin her yerine Çiğ köfte bayilikleri açılmaya başlamıştır. 2021 yılı itibariyle neredeyse her sokak arasında bir çiğ köfteci dükkanı bulmak mümkündür. Hem uygun fiyatlı hem lezzetli olması müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle bu sektöre atılmak diğer sektörlere kıyasla daha mantıklı olacaktır. Az sermaye ile çok kazanç elde edilen bir sektör olmasından dolayı çiğ köfteci dükkanı açmayı sizlere tavsiye edebiliriz.  Bunu yaparken de aynı zamanda devlet desteklerinden faydalanabilirsiniz. 

Bayilik Açmak İçin Gerekenler?

Çiğ köfteci açmanın bir çok avantajı olmaktadır. Diğer sektörlere kıyasla kar marjı yüksek olan bir iş koludur. Çiğ köfte bayiliği alınacak firmalar iş kolu hakkında gerekli eğitim desteğini sağlamaktadır. Çiğ köfte dükkanının kurulumu markası üstlenilen firmaya ait olması büyük bir avantajdır. Siz de bu sayede sadece dükkanın finansal kısmını karşılar ve geri de kalan pek çok şeye karışmamış olursunuz. Aynı zamanda çiğ köfteci açmak için bağlı olduğunuz Vergi Dairesi’ne,  sonra da Belediyeye giderek  işlemlerinizi halletmeniz gerekiyor. Vergi Dairesi’nde tarafınıza teslim edilen vergi levhası başvuru istenmektedir. Bayilik alınacaksa da ayrıca başvuru evraklarınızın içerisine bayilik sözleşmeyi de eklemeniz gerekmektedir. 

Çiğ köfte dükkanı sıfırdan açacaksanız aşağıda bulunan şu evrakları hazırlamanız gerekmektedir;

  • Kimlik Belgesi Fotokopisi 
  • 4 Adet vesikalık Fotoğraf
  • İşe Başlama Bildirim Belgesi
  • Dükkan kira ise kira kontratı
  • Dükkan size aitse Tapu fotokopisi
  • Vergi levhası fotokopisi
  • Esnaf ve sanatkarlar odasına kayıt yapılmalıdır.
  • Adres bildirim belgesi için ilçe nüfus dairesine başvuru yapılmalıdır.


İsotto Çiğköfte İle Gelen Karlı Lezzet

İsotto Çiğköfte kurulduğu zamandan bu yana çiğ köftenin geleneksel lezzetini ve tarifini tüm Türkiye’ye tanıtmayı kendisine vizyon edinmiştir. 

Kalitesiyle adından sıkça söz ettiren İsotto girişimcilerine  sağladığı destekler ile en çok tercih edilen çiğ köfte markası olarak yerini almaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına bayilikler açarak kalite ve hizmetini müşterileriyle buluşturmaktadır.

İsotto Çiğköfte Hiçbir katkı maddesi kullanmadan, en kaliteli malzemeleri özenle seçilerek oluşturduğu muhteşem lezzetiyle, müşterilerinin keyif alarak tüketebileceği ürünleri eşsiz mağaza konseptleri ile birleştirerek hem göz doygunluğu hem de damak doygunluğunu bir arada sunuyor. İsotto Çiğköfte ile işinin patronu olmak artık çok kolay. Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurarak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

Ön Başvuru Formu İçin Tıklayın.