Çiğ Köfte Dükkanı Açmak 2021

Hayalinizde ki çiğköfte dükkanı açmak için gereken adımları sizler için sade bir anlatım ile derledik. Hemen aşağıda yazılan adımları takip ederek kısa sürede çiğköfte dükkanı açabilirsiniz.

1. Mekan seçimi yapın. Belki de en önemli adımlar arasında çiğköfte mekan seçimi yer alır. Ne kadar işlek bir caddede seçim yaparsanız kazancınız o kadar yüksek olacaktır.

2. Bütçenizi aşmayacak kiralık bir dükkan seçimi yapın. Yüksek kiralı dükkanlar belli bir süre sonra bütçenizi zorlayabilir. Bunun için bütçenize uygun fiyatlı bir çiğköfte dükkan seçilmelidir.

3. Maliyet planlaması yapın. Maliyet planlaması ay içerisinde ne kadar giderinizin ve gelirinizin olabileceği hesaplama planıdır. Örneğin çiğköfte dükkanında ne kadar personel çalışacağı ve onlar için sigorta giderlerinin ne kadar tutarda olacağı, reklam broşür gibi çalışmalara ne kadar bütçe ayıracağınızı, vergi vs. giderlerinizi belirleyerek çiğköfte dükkanınız için uzun vadede kazançlı bir şekilde ilerleme sağlayın.

4. Hesap planlamanız dahilinde kendinizi maddi yönden yetersiz hissediyorsanız, KOSGEB hibe kredileri araştırın. Bu sayede iş yeri açmak için gerekli finansman yardımını elde edeceksiniz.

Neden İsotto Çiğköfte Bayiliği

Firmamız kendi bünyesinde çiğköfte bayilik veren ve en çok tercih edilen markalar arasındadır. İsotto Çiğköfte girişimci dostu esnek konsepti  ile sizlere kolaylıklar sağlıyor . Uygun fiyatlı bayilik fiyatlarımızı incelediğinizde ileride hayalini kurmuş olduğunuz çiğköfte bayiliğine kısa sürede sahip olabilirsiniz. İsotto Çiğköfte ailesi olarak her yıl büyüyen işletmemizde girişimciye düşük maliyetlerle uygun fiyat teklif imkanları sunuyoruz. İsotto Çiğköfte size “en iyi çiğköfte bayiliği” olarak bu konuda güven verecek işletmeler arasındadır. Kurulum maliyeti düşük, kar marjı yüksek firmamız girişimcinin destek noktasında daima yanındadır. İsotto Çiğköfte bayilik yüksek beğeni müşteri potansiyeli ile hazır bir satın alma kitlesine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Çiğköfte bayilik fiyatları veya Çiğköfte bayiliğinizi hemen almak istiyorsanız Başvuru sayfasındaki formu doldurarak iletişim bilginizi bırakın. Siz değerli bayilik adaylarımız ile doğru ve kazançlı bir iş planı oluşturalım.

Daha Fazla Bilgi İçin Hemen Tıklayın.